Find your inner beauty...

Wednesday, October 25, 2017

Hi all! This post will be all about BEAUTY. Not only about beautiful faces, lovely clothes and the traditional way of looking at beauty. I mean the real beauty that most of the people have inside. I am not writing all of the people as I think that there might be people that are carrying some really bad KARMA and for one reason or other they do not have it in them. Anyway today it will be for the first crowd, just let me tell you something. You should feel GREAT no matter what your neighbour, schoolmate or the other girl you overheard thinks. If you start to look at yourself as the most LOVELY person in the world, it will show up. 

And I am doing exactly the same. I may not be the most BEAUTIFUL woman on the planet, but you can bet that for myself I am PERFECT. There is no other like me and the fact that I am UNIQUE gives me the super power to walk on the street wearing just my lipstick. I feel comfortable this way and in case you think that I should add more make up, well - I will NOT. 

Peace to every BEAUTIFUL soul around the GLOBE. In case you like the floral skirt I was wearing on our small trip in Tatras - you can find it here.

Do you like those socks in my shoes? Yay or nay?

P.S.: Make sure to listen to Mária while reading this post. <3


Čaute všetci! Tento post bude o KRÁSE. Ale rozhodne nie iba o krásnych tvárach, peknom oblečení a tradičnom pohľade na krásu. Myslím na krásu, ktorú má väčšina ľudí v sebe. Zámerne nepíšem všetci ľudia, pretože si myslím, že niektorí si so sebou nesú naozaj zlú KARMU a pre ten či onen dôvod to v sebe proste nemajú.

V každom prípade dnes to bude pre tú prvú skupinu, chcem vám totiž niečo povedať. Mali by ste sa cítiť perfektne, nech už si vaša suseda, spolužiačka, prípadne tá baba, čo ste ju minule počuli, o vás myslí čokoľvek. Ak si o sebe budete myslieť, že ste KRÁSNA bytosť, tak to tak aj bude.


U mňa to tak funguje. Rozhodne nie som najkrajšia žena na planéte, ale môžte si byť istý, že pre samú seba som PERFEKTNÁ. Nikto iný ako ja totiž neexistuje a to, že som UNIKÁT mi dáva super silu na prechádzku po meste bez make-upu a iba s mojím rúžom. Ja sa vo svojej koži proste cítim pohodlne a ak sa vám to nezdá a máte pocit, že viac make-upu by som rozhodne potrebovala, nuž ja si ho nedám.

Mier všetkým KRÁSNYM dušiam po celom svete. Ak sa vám páči moja kvetovaná sukňa, ktorú som venčila na našom mini výlete v Tatrách - tak ju nájdete tu.

Páčia sa vám tie ponožky v topánkach? Hej či nie?


P.S.: Určite si pustite Máriu k čítaniu tohto postu. <3

Shop my look:
Skirt - Zaful (Buy here)
Bag - MK (Parndorf) 
Pullover - H&M (S/S sale) 
Jacket - Mango (Similar
Shoes - F&F (I am selling them..if interested, write me a comment) 
Watch - gift from Peťka :-* 
Socks - Calzedonia (Buy here)
You Might Also Like

2 komentárov

 1. Toľko som sa na tento post tešila a nakoniec som sa k nemu skoro ani nedostala. Ale predsa a som rada. A ty si krásna a žiadny makeup navyše nepotrebuješ ;) A tá sukňa, tú závidím, teraz teda závidím všetko krásne oblečenie, už aj ja sa chcem normálne obliekať :D :D

  NITA
  NEW POST

  ReplyDelete
  Replies
  1. ..nevymýšlaj, ja ti budem čoskoro závidieť to malé, voňavé, rozkošné babatenko..ten náš je už velkáč a nechce sa tulkať potvora..a tú sukňu ti môžem posunúť na najbližšom Bloger bazáre :D

   Delete