Merry Christmas folks and Happy New Year!

Wednesday, December 27, 2017


Lovely Holidays folks! I guess that you have eaten all of the food, gifts are all around the Xmas tree and you are eating the rests from your fridge. So be so kind and tell me whether you have found all you have dreamed of under the Xmas tree. So have you? For me the greatest gift is our little babyboy and I guess most of you have it the same, now the Christmas time is all about making him happy. The older I am, the less material I have become, but a little present or two won’t hurt you at all. I have got a cook book and curling tongs. You can actually see the results on these pictures. I have the 13mm one and love it.

We do not get overexcited with Xmas presents even with Zachary, the only shopaholic in our family was the grandma from East. Santa brought one book also for Zachary – Fairytale catastrophe – Puss in the boots, color box and wooden veggies to improve his cutting skills. We have got crazy with the color box and we have drawn all over our place, but no need to panic as these are washable and Zachary can also draw with it on the glass, so the windows and doors have been newly decorated.

Currently we are enjoying our free time, we have been slaying on the rest of the snow and we are watching Mrázik. This is how my dreamed holidays look like, my bro and my hubby’s sister are giggling in the living room, and hubby is sleeping and snoring happily, dog all the same and junior is sleeping in the other room. The only pity is that the whole family cannot be complete here as some of them are abroad, but I hope to see all of them next year. We are sending lot of love, joy and happiness and wish you all the best, lot of health and peace to the upcoming New Year.

So enjoy your Holidays and let me know what the best present is for you

Big thanks for these amazing pictures goes to Tom Loft, we are wearing F&F clothing and thanks to IKEA for our new temporary home. 

Krásne sviatky všetkým priatelia! Predpokladám, že kapustnica je už dávno zjedená, darčeky porozhadzované všade okolo stromčeka a z misy sa vyjedá posledný kúsok zemiakového šalátu. Tak mi teda prezraďte, či ste poslúchali a dostali ste od Ježiška všetko, čo ste si želali. Tak ako je to s vami? Pre mňa asi ako pre väčšinu z nás je mojim najväčším darčekom náš junior a myslím, že odkedy ho máme, tak sa celé Vianoce točia práve okolo neho. Čím som staršia, tým menej potrebujem dostávať materiálne darčeky, nuž ale samozrejme nikto sa asi neurazí, ak dostane jednu či dve maličkosti. Pre mňa to tento rok bola kniha a kulma. To ako kulma funguje vidíte vlastne aj na týchto fotkách. Je to 13mm a žeriem ju.

S darčekmi to nepreháňame ani pri juniorovi, jediná sa u nás utrhla babina z východu. U nás Ježiško myslel na knižku aj pre Zachariáša a priniesol mu Rozprávkové pohromy – Kocúra v čižmách, farbičky a drevenú zeleninku na krájanie. S farbičkami sme už pokreslili celý byt, ale keďže sú akvarelové , tak sa dajú ľahko zmyť a čo je skvelé a Zachary to patrične ocenil je, že sa nimi dá písať na sklo. Asi si viete predstaviť ako u nás aktuálne vyzerajú okná a balkónové dvere.
 

Momentálne si užívame papučovú kultúru, boli sme sa sánkovať na zbytku snehu, ktorý nás tu počkal a pozeráme Mrázika. Takto si predstavujem sviatky, môj brácho a drahého sestra sa chichúňajú, manželík odfukuje na gauči, pes vyvalený a junior spinká. Jediná škoda je, že nemôžeme byť v úplne kompletnej zostave, ale snáď sa nám to podarí ďalšie Vianoce. Posielame vám kopu lásky a želáme vám do Nového roku len to najlepšie, veľa zdravia a rodinnej pohody.

Užívajte a dajte mi vedieť, čo bol pre vás tento rok najlepší darček?


Za krásne family fotky je zodpovedný Tom Loft, oblieklo nás F&F a IKEA bola našim dočasným domov.

Shop my look:
We are wearing - F&F (Tesco Lamač)
Mom's shoes - Topankovo.sk

You Might Also Like

0 komentárov