Only fools would believe...

Wednesday, December 20, 2017

Hi all! I hope you are having a wonderful time. I am already counting days till Christmas and Today is actually my last working day this year. I should probably have some Prosseco for celebration, but I guess I would have to wait till New Years Eve. I dont even stress at all that we do  not have any plans yet.

It is not that long when I was whimpering that I have found that the most bear-like coat ever, which easily covers chunky sweater or leather jacket, but i tis rather pricey and then Imady the decision NOT TO BUY anythingthat was not in SALE. So I have mourn over it in silence at home and aloud on social networks of course, but every now and then when I was in the neighbourhood of H&M, went there and checked if I still so desire to posses it. Because I tend to get impressed by bullshit (please excuse my language) from time to time. And you can bet that they keep relocate it each week so I got like 100s of heart attacks, thinking it was sold out, when I finally saw the 50 off sign.

I walked determined into the shop to realise that it has been relocated once again. But there he was waiting for me like the Last of the Mohicans and I knew that it fits perfectly, so I grabbed few other things on my way to fitting room,which I bought in the end except for one dress. The result is that I did not spare a cent, but at least I have the whole outfit for the price of coat. I have bought these trousers, sweater and earrings.

And now please take a closer look at my shoes. Because these low snow boots are TOP. You can get them at Topankovo.sk and these boots just work nicely with any 7/8 trousers, anyway I would look like a hobbit in the tall ones. They are sprakly and very warm. Tried and underlined – these are amazing.

Are you wearing bare ankles in winter?

Čaute kamoši. Dúfam, že ste sa zobudili do krásneho predvianočného rána. Ja poctivo odrátavam dni do Vianoc a dnes je vlastne môj posledný pracovný deň v tomto roku. Chcelo by to prinajmenšom buchnúť šampáňo, ale tak vydržím do Silvestra teda. To, že zatiaľ vôbec netuším, kde budeme je úplne nepodstatné. Ako už nadpis tohto článku napovedá, dnes vám chcem porozprávať ako som prišla k tomuto kabátu/ kožuchu/ ovečke/ macovi.

Nie je to tak dávno, čo som vám vyplakávala, že som si našla medvedí kožuch, pod ktorý s prehľadom napchám aj tučný sveter či koženú bundu, ale stojí kopu peňazí a ja som sa už dávno rozhodla nenakupovať ako šialená mimo zliav. V duchu som ten kabát síce oplakala a na sociálnych sieťach aj nahlas, ale i tak mi to nedalo a občas, keď ma vietor zavial pred H&M, som sa išla pozrieť, či ho ešte majú a či si ho ešte stále prosím. Pretože občas sa nadchnem aj pre úplnú kravinu. Nuž a oni mi ho tam pravidelne premiestňovali a ja som pravidelne dostávala mini infarkt, že už nie je, až som jedného dňa zbadala vo výklade čarovných -50%.

Nabehla som teda odhodlane do predajne, kde už opäť nebol na poslednom stanovisku a potom som ho zbadala.  Čakal na mňa ako posledný Mohykán a keďže som vedela, že mi je tuti-fruti, tak som po ceste pozbierala ešte zopár kúskov, ktoré až na jedny šaty išli so mnou tiež. Z môjho šetrenia nebolo nič, pretože kabát síce bol za polovicu, ale tú druhú som minula na sveter, nohavice a náušnice.  Nakoniec  som aspoň mohla poskladať komplet outfit.

A poprosím vás dobre zaostrite na moju obuv. Pretože tieto nízke snehule sú TOP. Nájdete ich v Topánkove a k nohaviciem po kotníky sú perfektné, pretože s vysokými moje hobitie nôžky vyzerajú smiešne. A po druhé sú mega trblietavé a mega teplé. Odskúšané a podčiarknuté – tieto sú bombové.

Nosíte v zime odhalené kotníky?

Shop my look:
Coat, tousers, sweater and Earrings - H&M (Bory Mall)
Shoes - Topankovo.sk (Buy here)
Bag - Mohito (Similar)

Foto: Tom Loft
MUA: Ikens Art & Beauty

You Might Also Like

0 komentárov