Puffer jacket and time off...

Wednesday, March 14, 2018


Hi all! Past months have been CRAZY! Mostly because my second pregnancy and the amount of tasks I wanted to manage and now I do not have enough time to write a single post. Basically when I get back home from the office, I am extremely tired - it reaches LEVEL 500 and I am constantly falling asleep with Zachary.

So I took few days off last week, I was with our 2 boys alone as my hubby was on the business trip in Austin and even my mom was not at home. I would not be able to take care of all of us and our DOG (btw he is the 2nd boy I was mentioning, do not want to get you guys confused) and work. 

I am really glad that I was able to create these pictures with a help of TOM LOFT and Zuzu predaj. She was passing by and I have stopped her to be our baby-sitting for a while as Zachary was way too cheerful. LOL. 

I am wearing the most shiny puffer jacket from Mango, asymmetric skirt is from Lindex and the statement sweatshirt was a gift. I really do appreciate all of the skirts and dresses as the baby belly is a lot bigger than it was in the 4th month of pregnancy with Zachary. So wish me luck and see you next week.

Photos @ TOM LOFT.

Čaute kamoši! Posledné mesiace boli ŠIALENÉ! Najmä preto, že som tehotná a tomu množstvu práce, ktorú som si na seba vzala a teraz mám problém nájsť si čas na obyčajný článok. V podstate, keď prídem domov z práce, tak moja únava dosahuje LEVEL 500 a stále zaspím pri uspávaní Zachariáša.

Tak som si minulý týždeň musela vziať pár dní voľna, zostala som s chalošmi sama, lebo drahý bol na pracovnej ceste v Austine a aj mamina bola mimo SVK. Vlastne by som to vôbec nezvládla prácu, PSA a juniora.

Som strašne rada, že sa nám napriek všetkému podarilo pripraviť tieto fotky a za to sa musím poďakovať Tomášovy a Zuzke, ktorá šla iba náhodou okolo a nakoniec sa osvedčila ako skvelá opatrovateľka, pretože Zakz bol až príliš veselý. HAHA.

Outfit je postavený na tej najžiarivejšej PUFFER bunde, ktorú mám z Manga, sukni z Lindexu a veľavravnej mikine, ktorú som dostala ako darček. Rozhodne som vďačná za všetky sukne a šaty, pretože bruško je oveľa väčšie ako v rovnakom mesiaci so Zakym. Tak mi zaželajte trošku šťastíčka a vidíme sa o týždeň.


Shop my look:
Puffer jacket - Mango
Sweatshirt - Mango
Skirt - Lindex
Bag - H&M
Sneakers - Nike


You Might Also Like

2 komentárov

 1. Waaa ja som nevedela, že si tehu, tak teda gratulujem a veľa zdravíčka! :) Inak vieš krásne kombinovať veci, ja by som sa takto obliecť nevedela...ale ozaj!

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. ..hahaha..Simi ďakujem..ono takmer nikto nevedel, že som tehu, ale už to bude pomaly vidieť, tedaja už to vidím dosť a čo sa týka komba, tak podľa mňa vieš aj ty super kombinovať, ale každá si kombinujeme v tom svojom štýle, ktorý je nášmu srdcu blízky :-*

   Delete

Like me on Facebook

My favorite

My favorite