Nike and messy hair...

Wednesday, July 26, 2017

Hi all! Today, after the bath, I have realized that I am really tired and I would probably need some time off. (Funny because I'm on maternity / parental LEAVE.) Or at least a good all night long sleep. Or both. Not sure how other women do all of this, but being a full-time mom during the day, wife in the evening and blogger in the night, well it is a lot for one person. However this adorable mix has amused me today. But do not expect that little smile that you have for yourself when you eat one more piece chocolate , I mean a serious giggle.

I was standing in the tub, the water was draining, and I was giggling like a little girl. It was liberating and perhaps a little rejuvenated.

So are you curious what has happened?

Nothing huge really. Somewhere between my thoughts that my husband should definitely take that super-concentrated shower gel to the bachelor party (check it here), and by thinking that I should probably cancel my massage and manicure when I would not be here, I took a guest towel instead of my normal bath towel. That's all. No big thing. Just a little absentminded situation. Of course I have realized it in time but still I have found it funny enough to write the whole post about it. I think that you should try to make fun of yourself every nw and then, it's great.

Anyway people tend to ask me if I am planning to go for long hair again and I DON
'T,  I just do not have time to go to the hairdresser and then I'm a little afraid of what would he say to me about the greenish color which is so hard to get rid of by the way. L'Oreal NO MORE. I've found out that this length suits me and I do not need to straighten my hair anymore because I'm just happy with them as they are. Washed with nettle shampoo. No conditioners, masks and other procedures. Please welcome my MESSY hair. 

And finally to the outfit. I love long dresses and I think that they suit my personality just right. Dresses are simple and look casual just like me. LOL. I guess I do not have to talk about my black Nike sneakers. I really wanted them. Now I have them and I am planning to wear them often, but my Converse sneakers are still my most favorite.

P.S.: I am planning a mommy post next week, so please be aware that it will only have the slovak version and tons of pictures of Zachary. He was celebrating his FIRST YEAR, so a little party never kill nobody.

Čauko kamoši! Dnes som si po kúpeli uvedomila, že som už vážne unavená a asi by som potrebovala nejaký čas voľno. (Vtipné vzhľadom na to, že som na materskej, vlastne už na rodičovskej DOVOLENKE.) Alebo sa aspoň vyspať. Alebo aj jedno aj druhé. Neviem ako to robia iné ženy, ale byť cez deň mamou full-time, večer manželkou a v noci ešte písať články je podľa mňa fakt riadna šleha. Tento rozkošný mix ma dnes neskutočne rozosmial. Ale nie iba taký ten malý úsmevík, ktorý máte len tak pre seba, keď si dáte o jeden bonbón višní v čokoláde navyše, ale taký vážny až hurónsky smiech.

Normálne som stála vo vani, voda sa vypúšťala a ja som sa rehotala ako malá. Bolo to oslobodzujúce a možno som aj trošku omladla.

Chcete vedieť, čo ma tak pobavilo?

Úplná hlúposť. Niekde medzi myšlienkami, že môj manžel by si mal na rozlúčku so slobodou určite zobrať ten super koncentrovaný sprchový gél s olivovou vôňou (pozri tu) a tým, že by som sa asi mala odhlásiť z masáže a z manikúry, keď tu teda nebudem, som miesto mojej osušky siahla po malom uteráčiku pri umývadle, ktorý slúži na ruky. To je celé. Žiadna veľká vec. Iba taká hlúposť. Samozrejme som sa uvedomila skôr ako som sa začala utierať, ale prišlo mi to mega smiešne až tak, že Vám to sem teraz píšem. Dúfam, že sa tiež pobavíte sami na sebe, je to skvelé.

Všetci sa ma pýtajú, či si nechávam narásť dlhé vlasy a nuž - nenechávam, iba nemám čas ísť ku kaderníkovi a potom sa ešte trochu bojím, čo by povedal na tú zelenú farbu, ktorá sa mimochodom STRAŠNE ťažko vymýva. L
'Oreal NO MORE. Ale zistila som, že táto dĺžka mi vyhovuje a nemám potrebu si žehliť vlasy, som s nimi spokojná len tak. Umyté so žihľavovým šampónom a bodka. Žiadne kondicionéry, masky, fúkanie. Takže welcome moje MESSY hair. 

A teraz aspoň trošku k outfitu. Dlhé šaty milujem a mám pocit, že ma vystihujú, sú jednoduché a pôsobia ležérne. Celá ja a o mojich čiernych Nike ani nemusím hovoriť. Veľmi som si ich chcela kúpiť. No a teraz ich mám a nosím ich často, ale obyčajné Conversy sú stále favoritom.
P.S.:Nabudúce sa asi stretneme pri mamičkovskom článku. Čiže iba SVK verzia a kopec fotiek juniora. Treba osláviť jeho PRVÝ ROK.


Shop my look:
Dress - H&M (Similar)
Vest - Reserved SALE(Sold out)
Backpack - CCC shoes & bags (Buy here)
Sunnies - Zero UV (Buy here)
Nike - InterSport Bory Mall
Charm R - I love Kuku (Buy here)


You Might Also Like

2 komentárov

 1. Jeej toto je super outfit, a vyzeráš ako puberťáčka v ňom - v dobrom ;) A ja si to teda neviem ani predstaviť aké je to fungovať na rodičovskej, všetko stíhať a pri tom ešte aj niečo kreatívne tvoriť. Nuž nechám sa prekvapiť :D

  NITA

  ReplyDelete
  Replies
  1. ..hahaha..ja budem asi večná puberťáčka :D :D :D a úprimne som zvedavá ako to budem zvládať, keď bude detí viac..hahaha :P

   Delete