Summer memories with Saal Digital...

Friday, July 21, 2017

Čaute kamoši! Dnes opäť netradične s piatkovým postom, ale leto okrem festivalov prináša aj množstvo zaujímavých spoluprác. Keďže je zrejmé, že rada fotografujem (i keď iba ako amatér), tak Vás asi neprekvapí, že som sa rozhodla otestovať fotoknihu od #saaldigital. Na facebooku som totiž narazila na ich výzvu a rozhodla som sa to vyskúšať. Teraz sa doma vytešujem so spomienok na Malorku. Btw fotky z tejto dovče ste už mali možnosť vidieť tu a ešte aj tu, to len aby ich nebolo málo.


Ja a fotoknihy – príbeh začína.

Poviem Vám, že vo fotoknihách asi nie som úplný začiatočník, doma ich už mám niekoľko, ale tú prvú, s ktorou mimochodom začala aj moja láska ku fotoknihám, tú sme dostali od kamošov ako darček z našej spoločnej dovolenky v Barcelone. Od tých čias som si každý rok vyrábala v tej istej firme nové a nové instantné spomienky, ktorými si pravidelne listujem a prenášam sa tak na miesta, kde nám bolo úžasne.Čo som zistila časom? – príbeh pokračuje.

Ako plynul rok za rokom, tak som si uvedomila, že fotokniha v mäkkej väzbe nie je pre mňa to pravé orechové. Listujem v nich aj niekoľkokrát za rok, ukazujem rodine a najnovšie sa k nim dostal už aj Zachary a zub času už zanechal svoje stopy. Pri objednávke v Saal Digital som sa rozhodla tento trend zmeniť a objednala som si vatovanú knižnú väzbu. V rozmeroch som ostala verná 19x19 a zaplnila som až 26 strán.


Saal Digital sa stal mojou jednotkou – príbeh nekončí!

Rozhodne nepatrím k ľuďom, ktorý ospevujú všetko, čo vidia. Ale ak som raz spokojná, tak sa odmením svojou lojalitou. Keď som tú našu fotoknihu (bájdvej prvú so Zachariášom) otvorila, normálne som žasla. Kvalita fotografií je neskutočná. Naozaj sa to nedá porovnať s mojimi predchádzajúcimi knižkami. Jediný nedostatok, ktorý však pramení z mojej lenivosti bol, že som si na svojom prehistorickom compe nemohla otvoriť stiahnutý program na úpravu fotoknihy. Možno to súvisí s faktom, že som si už od vyšky vysokej nepreinštalovala Windows a nesmejte sa, ale mám ešte Vistu. (WTF?)Spočítané a podčiarknuté, ak sa ma teraz niekto opýta, kde si objednať fotoknihu, tak prepáč moja stará firma, ale bude to SAAL DIGITAL.CZ a to na 100%.

You Might Also Like

3 komentárov

 1. rovnako mám rada fotoknihy, kvoli práci ich vytváram aj niekoľko za rok. Na firmu saaldigital som počula samé chvály, zujímalo by ma však, koľko stála tvoja 26 stranová kniha?

  Ďakujem

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj Veronika..cena bola necelých 1200KČ + poštovné a to bolo tuším okolo 119KČ :)

   Delete
 2. Moc pěkná fotokniha! My už si tiskly asi třetí nebo čtvrtou, ale u saal poprvé :).
  Je to mnohem lepší než skládat fotky do albumu!

  Corculum | Stepanka_T
  Instagram

  ReplyDelete